Gdzie najlepiej naprawiać starsze telefony Apple?

Każdy iPhone prędzej, czy później będzie potrzebował wizyty w serwisie Apple. We Wrocławiu, a także innych miejscach w Polsce można znaleźć profesjonalistów, którzy szybko i skutecznie przywrócą urządzenie do normalnego działania. 

Czy warto udać się do autoryzowanego serwisu? 

Autoryzowane serwisy Apple są odwiedzane najczęściej, gdy obowiązuje okres gwarancyjny. Brak wsparcia ze strony producenta generuje duże koszty i tak naprawa niektórych urządzeń wydaje się nieopłacalna. Dodatkowo, w takich miejscach nie można naprawić wszystkich usterek. Pozostaje rozejrzeć się za nowym urządzeniem, które może kosztować nawet kilka tysięcy złotych.

Pogwarancyjny serwis Apple we Wrocławiu i innych miastach 

Okazuje się, że każdego iPhone’a można przywrócić do działania. Świetnym przykładem jest wrocławski serwis AppleFix, który jest w stanie zająć się nawet najbardziej wymagającymi usterkami. Serwisanci mają duże doświadczenie, dlatego wymiana baterii, czy wyświetlacza nie stanowią większego problemu. Dodatkowo w takim miejscu wykorzystywane są oryginalne części Apple, co jest gwarancją bezproblemowego działania. Osoby, które posiadają iPhone’a 5, czy iPhone’a 6 mogą bez większego problemu oddać swoje urządzenie. Czas realizacji poszczególnych usług nie przekracza 2-3 dni. 

serwis Applefix

Co zrobić, gdy w moim mieście nie ma serwisu? 

Dobre serwisy Apple znajdują się w dużych miastach takich jak Wrocław, Poznań, czy Warszawa. Osoby mieszkające w mniejszych miejscowościach mają problem ze znalezieniem fachowca, który zajmie się ich sprzętem. Na szczęście wrocławski serwis AppleFix oferuje opcję naprawy wysyłkowej. Na czym to polega? Wystarczy wypełnić formularz i zamówić darmowego kuriera, który odbierze telefon. Po około 2 dniach iPhone zostanie naprawiony i odesłany do Ciebie. Tym samym będziesz miał naprawiony telefon bez wychodzenia z domu. 

Starsze telefony Apple wciąż opłaca się naprawiać! 

Starsze telefony Apple wciąż cieszą się na rynku sporą popularnością. Większość usterek takich jak uszkodzona bateria, czy ekran można naprawić tanim kosztem, dlatego nie warto pozbywać się iPhone’a. Wartość sprawnego urządzenia będzie dużo wyższa niż takiego, które ma jakąś usterkę. Jeśli wygodnie korzysta Ci się ze swojego smartfona, to nie ma potrzeby go wymieniać. Wizyta w serwisie Apple może dać mu drugie życie! 

Michał

Back to top